Jak Leczyć Przeziębienie W Domu?

Jak leczyć przeziębienie w bloku?

Polecane i promocje Polecne i promocje Prasóweczki Prasówki Promocja i Reklama

Jak działać przeziębienie w domu? Wszystek jest narażony na nowe choroby, a przeziębiebie jest może największym z nich. Wszyscy informacją, co świadczy katar, nieprzyjemne ból życia i kaszel, który uniemożliwia zasypianie. Jak pozbyć się tej prostej choroby – to inne pytanie.

Jak działać przeziębienie w domu?

Przeziębić się
Część z nas przebywa w swym naturalnym sposobu działania również od okresu do momentu łapiemy przeziębienie (przeważnie stanowi to nieoczekiwane), co może skończyć nasze ważne plany. Zgadzam się, że nie czujesz się komfortowo z bólem gardła, kontynuując rzecz w biurze, wyjeżdżając na wyjazdy służbowe lub organizując ważne spotkania. Ale co, jeśli tak zapracowana kobieta jak ty jeszcze jest przeziębienie? Teraz porozmawiamy o tym, jak poradzić sobie z chorobą bardzo pilnie i bez wizyty u lekarza. Przezwyciężenie choroby w przeciągu 24 pór jest dalej możliwe, jednak należy wziąć pod opiekę etap choroby i warunki leczenia.

Stań w zakładu
Nie dużo z nas nie ma za konieczne, aby zachować wolne w terminie zwykłego przeziębienia. Niemal każdego dnia widzimy osobę kichającą w metrze, kaszlącego zatrudnionego w biurze lub pracowitego studenta z tuzinem par suchych chusteczek na stole. Jesteśmy aktywnie chorzy, tylko nie chcemy działać w wieżowca i chcemy znosić wszystko „na stopach” i, oczywiście, zarażać innych.

Kiedy kwalifikujesz się nie pozostać w zakładu podczas choroby, zwykle natychmiast udajesz się do apteki i kupisz dużo środków przeciwgorączkowych. Tak bardzo szybko poprawiają spokój i zdrowie, tylko na niedługi czas. Natomiast nie zwalniają cię z faktów choroby. Myśl o gorączce – więc nie jest fakt, to właśnie metoda ochrony organizmu.

Kiedy kontynuujesz pracę, gdy jesteś zły, przychodzi dobry czas na wszystkiego typu komplikacje. I konsekwencje niektórych komplikacji można zobaczyć do celu jego życia. Najbardziej delikatny – to obciążenie serca. Kiedy ciało jest zmęczone, może zapobiec infekcji we natury, która wynosi go do centrum. Nawet to przez pomyłkę układ immunologiczny zacznie atakować nawet wielkie komórki. Konsekwencje będą szczególnie poważne – skurcz mięśnia sercowego. Zatem nie ignoruj ​​rad, aby zachować kilka dni wolnego i umieścić się w łóżku.

Natychmiastowa reakcja
Kiedy tylko poczujesz słabość, i twoje gardło zacznie przypominać nieprzyjemny ból, a głośne kichanie rozdzieli się po całym biurze – nadszedł odpowiedni czas, aby zacząć się martwić. Nie zastanawiaj, że objawy same znikną. Wręcz przeciwnie, za dzień czy dwa pogorszysz się i powinieneś dać się do łóżka. Ale jeżeli natychmiast zaczniesz działanie, wszystko będzie dużo. Pamiętaj, aby pozbyć się paskudnej choroby, jeśli chcesz poświęcić się aktywnemu leczeniu.

Odpoczywaj
Bardzo trudne jest przeziębienie i rozwijanie pracy. Najodpowiedniejszym systemem jest pozostanie w zakładu przez kilka dni. Twoje ciało potrzebuje prawdziwego odpoczynku – po prostu pozostań w bogatym budynku i przez większość czasu staraj się mieszkać w łóżku. Nie rwij się, aby brać dużo środków przeciwgorączkowych. Jeśli temperatura wynosi tanio niż 38, twoje ciało może poradzić sobie z wirusem bez środków przeciwgorączkowych.

Witaminy
Podczas przeziębienia twoje ciało bardzo wymaga witamin z linii C. W czasu dnia staraj się jeść więcej owoców (cytryny, jabłka, kiwi, pomarańcze itp.) i warzyw (czosnek, cebula). Nie jest nic piękniejszego niż naturalne witaminy. Przynajmniej na jeden dzień zapomnij o tłustym i niezdrowym posiłku. Twoje ciało istnieje tak zajęte próbowaniem zabicia infekcji, wtedy nie dodawaj również trudnego do trawienia pokarmu. Nie strać o leczniczych właściwościach herbaty witaminowej (herbata z malinami, cytryną, porzeczką, dziką różą). Pamiętaj, że herbata powinna stanowić opłacalna, tylko nie gorąca!

Instrukcje
Nie ignoruj kataru. Co godzinę płucz nos bulionem ziołowym lub roztworem soli morskiej. Co półtorej godziny staraj się płukać gardło roztworem rumianku lub soli z jodem.

Czosnek będzie twoim najprawdziwszym przyjacielem podczas choroby. Wymieszaj sok czosnkowy z miodem i weź mieszaninę ze szklanką wody. Ci, którzy cenią pić mleko, mogą spowodować pyszny koktajl. Aby to uczynić, zmieszaj mleko z miodem, dodaj pachnący cynamon, kilka ziarenek pieprzu i indywidualny liść laurowy. Koktajle powinny stanowić równe. Różny rodzaj leczenia domowego jest daleko ciekawy. Jak się domyślacie, będziemy prowadzić o grzanym winie. Aby ten napój w apartamencie był niezmiernie przyjemny, po prostu daj mu pewny napar i pij ciepło. Natomiast nie miej obsesji na momencie wina.

Upewnij się także, że jednak stanowisz w cieple. Szczególnie twoje stopy nie powinny zamarzać. I chroń szyję, nogi i dolną część pleców. Oszczędź jeszcze przed przeciągami, ale często wentyluj pomieszczenie. Po zakończeniu wszystkich czynności na godzina, połóż się w ciepłym łóżku. Twoje osłabione ciało podziękuje ci zbyt granica położenia się i prawidłowego snu. Zadbaj o siebie plus bądź silny!

Jak leczyć przeziębienie w domu?

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o